Partnerzy

Partner

r. pr. dr Jakub Janeta

Radca prawny, adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, wykłada również na Wydziale Zarządzania UŁ i Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ

Partner

r. pr dr Mateusz Balcerzak

Prowadzi wykłady i ćwiczenia z tematyki ochrony własności intelektualnej oraz prawa gospodarczego i handlowego. W ramach programu Erasmus, część studiów odbył na Radboud University Nijmegen (Holandia).

Partner

adw. Ewa Stec–Janeta

W roku 2014 rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Łodzi. Studia prawnicze ukończyła w 2013 roku, broniąc pod kierunkiem dr Anny Rzetelskiej pracę magisterską.

Adwokaci i Radcy Prawni

Joanna Powiłan

radca prawny

W 2014 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, broniąc pracę magisterską pod tytułem „Ochrona godności pracownika w polskim prawie pracy” w Katedrze Prawa Pracy i Prawa Socjalnego.

Adam Studziński

radca prawny

Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Absolwent XXI LO w Łodzi oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego

Anna Osiewała

radca prawny

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Prawa Niemieckiego prowadzonej przez Uniwersytet w Münster w Niemczech.

Aplikanci

Magdalena Gorzkiewicz

aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W 2017 r. obroniła pracę magisterką pt. „Elementy symboliczne i urzędowe jako bezwzględne przyczyny odmowy rejestracji znaku towarowego.”

Mateusz Wypyszyński

aplikant radcowski

Aplikant radcowski. Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UŁ ukończył w 2019 r. z wynikiem bardzo dobrym, składając pracę magisterską pt. „Wynagrodzenie brokera ubezpieczeniowego”.

Praktykanci

Bartłomiej Wiliński

Student V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Paweł Pietrzak

Student V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Sekretariat

Codzienne życie kancelarii skupia się wokół sekretariatu, który stanowi niezwykle istotny element sprawnego funkcjonowania biura. Obsługa sekretariatu wykazuje się dużą kulturą osobistą i skrupulatnością.

 

Pracownicy sekretariatu pozostają do dyspozycji klientów od godziny 9:00 do godziny 17:00 i z przyjemnością udzielą informacji w prowadzonych przez kancelarię sprawach, jak również pokierują osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z kancelarią do odpowiedniego specjalisty.

Kierownik Sekretariatu – Zofia Zieleniewicz

E-mail: kancelaria@jjw-legal.pl

Tel. : +48 731 515 458