Współpraca międzynarodowa

Świat jest coraz bardziej zintegrowany, co sprawia, że istnieje potrzeba współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, celem zapewnienia Klientom najlepszej jakości preferowanych usług/towarów. Sytuacja międzynarodowa sprawia, że przedsiębiorcy kooperując ze sobą, bardzo często stykają się różnymi trudnościami prawnymi, kulturowymi oraz biznesowymi. Współpraca na odpowiednich rynkach powinna być przejrzysta i szybka.

 

Kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu międzynarodowych zagadnień prawnych oraz na kojarzeniu przedsiębiorców zagranicznych z polskimi. Poza tym zawsze dopasujemy świadczone przez nas usługi do każdego Klienta z osobna, biorąc pod uwagę chociażby język, w którym można się komunikować. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie pośrednictwa gospodarczego oraz wsparcia prawnego polskich przedsiębiorców poza granicami Polski, a także zagranicznych przedsiębiorców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Żeby osiągnąć sukces w zakresie handlu międzynarodowego potrzebne jest bogate doświadczenie, gdy chodzi o zagadnienia prawne łączące się z transgranicznością i rozumienie Klienta jako podmiotu na arenie międzynarodowej.

W ramach naszej działalności pomagamy nawiązywać kontakty gospodarcze z podmiotami zagranicznymi, a także prowadzimy kompleksową obsługę kontraktów – m.in. poszukiwanie kontrahentów, asysta negocjacyjna, przygotowanie i nadzór nad procesem zawarcia umowy. Ponadto, oferujemy kompleksowe załatwianie spraw biznesowo-handlowych np. polsko-litewskich lub polsko-litewsko-armeńskich.

 

Jesteśmy w Polsce jedną z nielicznych Kancelarii, która oferuje swoje usługi skierowane do przedsiębiorców z rynków wschodnich (Białoruś, Ukraina), krajów kaukaskich (Armenia), krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz Chin. Naszym największym atutem jest komunikacja z Klientem w ich ojczystym języku. Posługując się biegle językiem litewskim, rosyjskim oraz chińskim jesteśmy w stanie dobrze zrozumieć potrzeby naszych Klientów i zapewnić im najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, stosując przy tym dobre praktyki handlowe. Jesteśmy również Kancelarią, która łączy interesy wschodu z zachodem. Nasz zespół biegle posługuje się językiem niemieckim, angielskim oraz niderlandzkim.

Kancelaria znajduje się w Łodzi – mieście, które ze względu na swoją historię jest kojarzone z wielkim przemysłem i bogatą wymianą handlową. Co więcej, jej położenie w centrum Polski powoduje, że dotarcie do któregokolwiek miasta jest łatwe i szybkie. Poza tym dużym atutem Łodzi jest wolna strefa ekonomiczna, która, korzystając z ułatwień prowadzenia działalności gospodarczej, skupia wielu inwestorów zagranicznych.

 

Jeżeli szukacie Państwo doświadczonego zespołu profesjonalnych pełnomocników prawnych oraz lokalnego partnera, jesteśmy właściwą Kancelarią